Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żal mi ludzi, którzy wypisują takie brednie!!!! jak ktos mieszka na wsi to od razu wiesniak i burak???? Takie właśnie myślenie świadczy kto tu jest burakiem i komu przydałaby się furmanka. odezwali się półgłówki, którzy nawet z tak przykrej sytuacji potrafią drwic. Ci chlopcy mieli więcej rozumu niż wiekszosc z Was, byli porządni, mieli plany na przyszłość, rodziny, bliskich. Darowałabym sobie bezmyślne komentarze, które czynią z Was kretynów nie potrafiących wczuć się w powagę sytuacji. Koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW i siuchy za kierownicą ! Dobrze,ze to to ludzi nie zabiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma napisał:
Żal mi ludzi, którzy wypisują takie brednie!!!! jak ktos mieszka na wsi to od razu wiesniak i burak???? Takie właśnie myślenie świadczy kto tu jest burakiem i komu przydałaby się furmanka. odezwali się półgłówki, którzy nawet z tak przykrej sytuacji potrafią drwic. Ci chlopcy mieli więcej rozumu niż wiekszosc z Was, byli porządni, mieli plany na przyszłość, rodziny, bliskich. Darowałabym sobie bezmyślne komentarze, które czynią z Was kretynów nie potrafiących wczuć się w powagę sytuacji. Koniec.
Słowo wieśniak nie dotyczy miejsca zamieszkania tylko pustej przestrzeni w miejscu gdzie inni mają mózg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..... napisał:
Ludzie wy jesteście nienormalni młodzi ludzie giną a wy wyjeżdżacie z tekstami, że to fajnie musiało wyglądać albo są wieśniakami bo BMW jeżdżą zastanówcie się trochę nad tym. Każdego mogła podobna rzecz spotkać, ale trafiło na nich. Mieli całe życie przed sobą...
No nie gościu, nie każdego, bo nie każdy jest deb***em !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WBA napisał:
He Barany tylko zazdrościcie że ktoś jezdzi bmw....i ktoś mu droge zajechał Wiec nie odzywajcie się jak nie wiecie.....
Hm...to podobno ślimak mu nagle na jezdnię wyskoczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bierny napisał:
Wiecie co wam powiem? Przestańcie trudno stało sie oni już nie żyją. Nie powinniście tak o nich mówić "wieśniaki" skoro się ich nie znało... a to ze jechali bmw o niczym nie świadczy mowie do was "ludzi z miasta". Zastanówcie się o czym tu piszecie. Ciekawe czy wy byscie chcieli żeby o was tak mówili po śmierci.
Słowo wieśniak nie dotyczy miejsca zamieszkania tylko pustej przestrzeni w miejscu gdzie inni mają mózg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co? Wstydzilibyście się wszyscy! Tu zginęło dwóch młodych chłopaków, którzy mieli przed sobą całe życie a Wy mówicie o niech "wieśniaki, buraki"? To kim Wy w takim razie jesteście skoro macie czelność mówić tak o tych którzy już nie żyją? A tak w ogóle... Co z tego że jechali BMW? Przecież to samochód jak każdy inny i nie ma o czym tu rozmawiać!! Przecież równie dobrze mógłby to być inny samochód albo może w tym samochodzie mógłby jechać ktoś z Was albo z Waszych bliskich. I co na nich też byście tak gadali? No proszę Was! Trochę zastanowienia nad sobą i nad tym co mówicie! Jest mnóstwo wypadków samochodowych i zaznaczam fakt że nie każdy z nich to (BMW). Trochę logicznego myślenia i więcej szacunku do innych. Czasami aż mi wstyd za takich ludzi jak Wy! [*][*][*][*][*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie się co piszecie??? Młodzi ludzie chcieli się bawić tak jak wszyscy....a Was pogięło tak pisząc!1! [*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nóż się w kieszeni otwiera, jak się czyta niektóre komentarze...Po pierwsze od kiedy wy wszyscy jesteście tacy święci i pasy zawsze zapinacie? Po drugie wszyscy na pewno jeździcie super ekstra nowymi samochodami prosto z salonu. Więc pozwólcie, że Was oświecę - w Polsce niewielu ludzi stac na nowe BMW, więc Ci, którzy znają tę markę kupią nawet starszy model i nie znaczy to, że są burakami i wieśniakami. Dodam, że nie jeżdżę BMW, ale znam komfort jazdy tą marką. Po trzecie jesteście tacy miastowi a wiekszośc z was nie potrafi nawet poprawnie pisac. Po czwarte i najważniejsze - o zmarłych NIGDY nie mówi się źle. Kim by nie byli, co by nie robili, byli ludźmi, mieli rodziny, które teraz cierpią, więc może zastanówcie się co piszecie, bo wyrządzacie w tym momencie taką krzywdę znajomym i rodzinie, której nie da się opisac słowami. Zapamiętajcie, że zło, które wyrządzacie, kiedyś do Was wróci. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytając poprzednie komentarze odniosłam wrażenie, że ludzie pisząc slowo "wieśniak" zaznaczali, ze to czlowiek mieszkający na wsi i na dodatek jeżdzący starym bmw. ludzie, a raczej kretyni wypisujący brednie, wielcy miastowi, którzy wyżyją się na forum, ci chlopcy mieli po 20 i 18 lat, to czym mieli jeżdzic Q7 czy czym?? sami sobie chociaz zarobili na samochod, a nie dziadowali od rodzicow jak wiekszosc z was. najśmieszniejsze, że najbardziej oceniają Ci, którzy ani Michala ani Radka nie znali i zapewne sami takiej tragedii nie przezyli w swoim zyciu.Patałachy z was i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z komentarzem u góry.. patałachy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejrzewam, że po prostu jeden z nich zasnął za kierownicą, a w artykule nie ma ani słowa, czy byli przypięci pasami, czy nie, może mieli zapięte pasy, a tak jak pisze- siła uderzenia była tak duża, że ich wyrzuciło z samochodu, czasami właśnie brak pasów ratuje komuś życie, bo np ktoś nie spalił się w aucie, tylko co najwyżej połamał się gdzieś na zewnątrz, to kwestia sprzeczna posiadanie lub brak pasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ogarnijcie się.. Po co wy takie komentarze piszecie? Zginęło dwóch młodych chłopaków! a wy z tekstami ze deb***e i wql. Ciekawa jestem jak by wam zginęły bliskie osoby jak byście na to reagowali. Może troszeczke szacunku do zmarłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaa napisał:
hehe to musiało fajnie wyglądać jak obydwaj wyskoczyli na główke:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu uatalać? Prędlość, być może promile i brak oleju w głowie. Teraz rodzice płaczą ale nie pomyśleli kupując lub pozwalając zabrać samochód niedojrzałym kierowcom. O takich drobiazgach jak pasy bezpieczeństwa nie wspominając. Ciekawe kto nył starszy kierowcy czy samochód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapamiętamy was !!!!!!!! [*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A możne byście zamkeli mordy szczeniaki!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejne TRUPY NA NASZYCH WSPANIAŁYCH DROGACH, BLIANS OD ŚRODY DO DZISIAJ: 71 ZABITYCH!!, JESZCZE TRWA NIEDZIELA,WIĘC MOŻE DO 100 DOJDZIE???SZOK!!JAK K...NA WOJNIE W IRAKU, W ZAMACHACH,A TO PONOĆ WYPADKI Z NASZYCH K....DRÓG, W NASZYM WSPANIAŁYM K....KRAJU,TUSKÓW,KACZYŃSKICH, OLEJNICZAKÓW I INNYCH POPAPRAŃCÓW!!TAK BUDUJECIE DORGI, WY I WASI POPRZEDNICY POPAPRAŃCY, OD 20 LAT!!JESZCZE MACIE CZELNOŚĆ NA PALAKTACH,ZACHĘCAĆ DO GŁOSOWANIA NA WAS!!!W ZACHODNIEJ DEMOKRACJI TOBY SIĘ WŁOSY ZAJERZYŁY NA GŁOWACH POLTYKÓW, NA WIEEŚĆ 10-20 ZABITYCH A U NAS KOGO TO OBCHODZI?!!SMOLEŃSK JEST NAJWAŻNIEJSZY,BO TAM "POLEGLI BOHATEROWIE",NADLUDZIE,CHA,CHA!!ŻENADA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paul napisał:
Co wy de***e macie do BMW?? Każdy kretyn, który uważa że BMW do gó**o pewnie nigdy nie siedeział w żadnym aucie tej marki, a co dopiero mówić tu o jeździe. Mam prawo jazdy od 20 lat i pierwszym moim autem było właśnie BMW, auto jakim teraz jeżdże to też BMW. Miałem ich 8 i żadna z nich mnie nigdy nie zawiodła. Pozdrawiam deb**i, którzy nie mają zielonego pojęcia o BMW a piszą takie głupoty.
czemu kłamiesz? wnioskując że masz prawko od 20 lat, musisz miec minimum 38 lat. sadząc po słownictwie daje ci 15. 8 BMW powiadasz? 20 lat temu jakie bmw było twoim pierwszym samochodem.? P.S ja mam 15 lat więc nie miej mnie za kozaka:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...